Montáže, opravy, stěhování
tvářecích strojů a technologických zařízení
+420 602 506 175
Česky English Deutsch Italiano
Drobečková navigace

Úvod > Služby

Služby na míru: Opravy, servis i náhradní díly

Jako servisní a opravárenská firma poskytujeme široký rozsah služeb od oprav strojů až po jejich servis a údržbu. Jsme vám k ruce, pokud se na vašem stroji cokoli pokazí a vy ho potřebujete opět zprovoznit. Náhradní díly pořizujeme přímo od výrobců. Pokud už nejsou, stávající součástku skreslíme a vyrobíme vám novou.

Naše služby

Opravujeme a servisujeme především lisy. Zabýváme se rovněž stěhováním strojů a jejich montáží. Vedle lisů umíme opravovat i zařízení na zpracování kovového odpadu a šrotu, jako jsou například nůžky nebo paketovací lisy.

Přečtěte si více o našich službách

Opravy starších strojů

Zavolejte nás na servis a opravy nových i starých strojů. Rádi se ujmeme i zařízení, které má za sebou dlouhou službu a není k němu dokumentace. Nezáleží na tom, zda jde o tuzemskou nebo zahraniční výrobu. Pokusíme se dát vašemu stroji to nejlepší.

Působnost v ČR i zahraničí

Sídlíme na Vysočině, ale obsluhujeme celou Českou republiku. Za zákazníky jezdíme také do Německa, Rakouska, Švýcarska, Itálie, Slovenska nebo Maďarska.

Zákazníky máme zejména v automobilovém průmyslu, ve strojírenství a všude tam, kde stroje zpracovávají plech. Rádi zajistíme opravu, servis a stěhování i pro vás.